Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA20507297
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
OZON SMART SRL (CUI 38281973)
Cod CPV
39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.346 RON
Valoare atribuită
6.346 RON
Data publicării
04.06.2018 12:01
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.346 RON

din 6.346 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.