- Număr anunț
- DA20499161
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 18931000-4 · Genti de voiaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.073,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.188,15 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 15:41
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.188,15 RON
din 1.073,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro