Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie A4/500
- Număr anunț
- DA20503272
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,25 RON
- Valoare atribuită
- 692,25 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 09:52
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
692,25 RON
din 679,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro