Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAIET MECANIC A4 4 INELE DIVERSE CULORI 35MM STANDARD ESSELTE

Număr anunț
DA20501716
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CLUJ (CUI 17705260)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
04.06.2018 08:42
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.