Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE CERNEALA

Număr anunț
DA20500618
Autoritate contractantă
SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,48 RON
Valoare atribuită
218,48 RON
Data publicării
01.06.2018 13:37
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,48 RON

din 218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.