Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4,80gr/mp,500 coli/top ARTIST
- Număr anunț
- DA20473977
- Autoritate contractantă
- COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430,60 RON
- Valoare finală
- 430,60 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 08:58
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.