Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Laveta bbc 100% ( Lavete 20/50 )
- Număr anunț
- DA20181054
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- ASTANEI PRODCOM S.R.L. (CUI RO5334621)
- Cod CPV
- 19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.504 RON
- Valoare finală
- 48.504 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:16
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.