Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de indepartare a vegetatiei in comuna Osorhei
- Număr anunț
- DA20478604
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- EUREX TRADING CO LTD S.R.L. (CUI RO6735621)
- Cod CPV
- 45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 11:29
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro