Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca

Număr anunț
DA20506239
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Nicolae Balcescu(Preasna) (CUI 23982826)
Furnizor / câștigător
POPESCU ANA (CUI RO20673842)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526 RON
Valoare atribuită
526 RON
Data publicării
04.06.2018 11:27
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526 RON

din 526 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.