Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca - Beletristica si Critica literara / Bibliografie scolara 1861224

Număr anunț
DA20474876
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VINJU MARE (CUI 28949910)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875,49 RON
Valoare atribuită
875,49 RON
Data publicării
30.05.2018 09:30
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875,49 RON

din 875,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.