Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
Executie lucrari AMENAJARE SCURGERI APE PLUVIALE ZONA GORNOVENI
- Număr anunț
- DA20474795
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- UTIL-GABMIR SRL (CUI 29823030)
- Cod CPV
- 45223820-0 · Elemente si componente prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.257,60 RON
- Valoare atribuită
- 177.441,80 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 09:27
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
177.441,80 RON
din 179.257,60 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1.815,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.