Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proces verbal de constatare a contraventiilor A4 - ordine publica

Număr anunț
DA20503294
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22450000-9 · Imprimate nefalsificabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498 RON
Valoare atribuită
498 RON
Data publicării
04.06.2018 09:52
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498 RON

din 498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.