Ofertă acceptată Cumpărare directă

CB384A - ORIGINAL HP Imaging Drum, 23.000 pag, NEGRU, pt. HP Color LaserJet CP6015/ CM6030/ CM6040

Număr anunț
DA20502892
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259 RON
Valoare atribuită
259 RON
Data publicării
04.06.2018 09:37
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259 RON

din 259 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.