Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA20492087
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION DACIAN" SASCHIZ (CUI 29034443)
- Furnizor / câștigător
- KONSTA SPLENDID SRL (CUI RO6630072)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,50 RON
- Valoare atribuită
- 147,50 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:09
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,50 RON
din 147,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro