Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scotch transparent 48/66 lat ,PIXURI ALBASTRE 240,PIX ROSU 16,PIX VERDE 4,PENTRU CAIET STUDENTESC

Număr anunț
DA20484640
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.703,28 RON
Valoare atribuită
2.703,28 RON
Data publicării
30.05.2018 14:56
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.703,28 RON

din 2.703,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.