Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEL MAI MIC PRET - HARTIE EKG CARDIOLINE DELTA 60 PLUS, FUKUDA

Număr anunț
DA20512255
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
22993000-7 · Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174 RON
Valoare atribuită
174 RON
Data publicării
04.06.2018 14:34
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174 RON

din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.