Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS MANAGEMENTUL ADMINISTRATIEI PUBLICE LOCATIE

Număr anunț
DA20511129
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.597,24 RON
Valoare atribuită
3.597,24 RON
Data publicării
04.06.2018 14:02
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.597,24 RON

din 3.597,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.