Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii motor RABA
- Număr anunț
- DA20510306
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
- Furnizor / câștigător
- A & Z MOTO GROUP SRL (CUI RO29258149)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.186,89 RON
- Valoare atribuită
- 13.186,89 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:37
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.186,89 RON
din 13.186,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro