Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit reparatie pompa COD 535003616

Număr anunț
DA20509216
Autoritate contractantă
COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
Furnizor / câștigător
POMPE INSTAL SRL (CUI RO12459520)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.011 RON
Valoare atribuită
9.011 RON
Data publicării
04.06.2018 13:03
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.011 RON

din 9.011 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.