Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT REPARATIE GRUP POMPARE COD 535003615

Număr anunț
DA20506912
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
POMPE INSTAL SRL (CUI RO12459520)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.887,27 RON
Valoare atribuită
1.887,27 RON
Data publicării
04.06.2018 11:50
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.887,27 RON

din 1.887,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.