Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii acoperis si zugraveli interioare

Număr anunț
DA20502984
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
INSTAL WEST COMPAR SRL (CUI RO33686194)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.970,76 RON
Valoare atribuită
8.970,76 RON
Data publicării
04.06.2018 09:41
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.970,76 RON

din 8.970,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.