Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER NEGRU OEM SHARP MX23GTBA, TONER COLOR OEM SHARP MX ROSU, GALBEN, ALBASTRU (3 BUC.)

Număr anunț
DA20507439
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 "George Tutoveanu" Barlad (CUI 19213298)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,32 RON
Valoare atribuită
1.239,32 RON
Data publicării
04.06.2018 12:05
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,32 RON

din 1.239,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.