Ofertă acceptată
Cumpărare directă
toner compatibil Epson T6941 / T6942 / T6943 / T6944 / T6945
- Număr anunț
- DA20506037
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.988,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.988,50 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:20
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.988,50 RON
din 4.988,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro