Ofertă acceptată Cumpărare directă

CartusHP Laserjet P1102 compatibil

Număr anunț
DA20502968
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT TIRGU MURES (CUI 1211340)
Furnizor / câștigător
PHONEPREST SRL (CUI RO11197090)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406 RON
Valoare atribuită
406 RON
Data publicării
04.06.2018 09:40
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406 RON

din 406 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.