Atribuită Cumpărare directă

Management Continuitate Navigabilitate

Număr anunț
DA35155962
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
Petcu Florian Marinel (CUI 26458053)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
80.500 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.500 RON