Ofertă refuzată Cumpărare directă

Suport perete HAMA 108716, LCD\LED, 23-50" (58-127cm), 30 Kg

Număr anunț
DA20495021
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERGHESTI (CUI 28498160)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare finală
1.192 RON
Data publicării
31.05.2018 12:48
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.