Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer analog Yamaha MG 16 XU

Număr anunț
DA20506091
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663,87 RON
Valoare atribuită
1.663,87 RON
Data publicării
04.06.2018 11:22
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.663,87 RON

din 1.663,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.