Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare și executare lucrări de modernizare pentru străzile Joseni și Cărbunăreasa din Groși

Număr anunț
DA20504992
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Furnizor / câștigător
GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.098 RON
Valoare atribuită
441.730 RON
Data publicării
04.06.2018 10:49
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441.730 RON

din 440.098 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.