Ofertă acceptată Cumpărare directă

gem

Număr anunț
DA20509741
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15332250-1 · Paste de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,05 RON
Valoare atribuită
112,05 RON
Data publicării
04.06.2018 13:20
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,05 RON

din 112,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.