Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dexketoprofen Rompharm 50mg/2ml sol.inj/conc.sol.perf*5f*2ml (DEXKETOPROFENUM) - 184869711
- Număr anunț
- DA20509506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:13
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.620 RON
din 1.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro