Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laminator A4 125 microni LM2007
- Număr anunț
- DA20503115
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68,40 RON
- Valoare atribuită
- 68,40 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 09:46
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68,40 RON
din 68,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro