Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAS EXPANSIUNE MERCEDES ACTROSRULMENT 30208ZY RULMENT 30206ZY RULMENT ROATA+BUTUC FORD TRANSIT PO

Număr anunț
DA20501290
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.614,24 RON
Valoare atribuită
3.614,24 RON
Data publicării
04.06.2018 08:09
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.614,24 RON

din 3.614,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.