Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aerosoli cu ultrasunete F202 FAZZINI

Număr anunț
DA20499931
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
MEDFARM TRADING SRL (CUI RO5803531)
Cod CPV
33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,15 RON
Valoare atribuită
250,15 RON
Data publicării
31.05.2018 17:04
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 17:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,15 RON

din 250,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.