Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cateter venos central triplu lumen antimicrobian - Certofix Protect Trio V 720
- Număr anunț
- DA20499319
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.050 RON
- Valoare atribuită
- 28.050 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 15:50
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.050 RON
din 28.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro