Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxytocin Ferring-Leciva 5UI/ml sol.inj*5f*1ml F (OXYTOCINUM) - 8137

Număr anunț
DA20501450
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,25 RON
Valoare atribuită
103,25 RON
Data publicării
04.06.2018 08:25
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,25 RON

din 103,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.