Ofertă acceptată Cumpărare directă

CODEINA-FOSFAT 15MG X 20CP LABORMED

Număr anunț
DA20473504
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,60 RON
Valoare atribuită
23,60 RON
Data publicării
30.05.2018 08:38
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,60 RON

din 23,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.