Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
DA20483396
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU (CUI 4566542)
Furnizor / câștigător
MORAR BUSINESS INVEST S.R.L. (CUI 36703818)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969,40 RON
Valoare atribuită
969,40 RON
Data publicării
30.05.2018 14:07
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969,40 RON

din 969,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.