Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub termocontractabil 1/2 - 19,1 mm
- Număr anunț
- DA20509421
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI RO31232396)
- Cod CPV
- 31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,20 RON
- Valoare atribuită
- 35,20 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:11
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,20 RON
din 35,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro