Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tratare a apelor de suprafață
- Număr anunț
- DA20507113
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
- Cod CPV
- 90733400-8 · Servicii de tratare a apelor de suprafata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.152 RON
- Valoare atribuită
- 130.152 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:56
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.152 RON
din 130.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro