Ofertă refuzată Cumpărare directă

Anvelope vara 225/65/R16C, 1121/ 110R - 6 BUC

Număr anunț
DA20469991
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
GERALD AUTO SRL (CUI 36140706)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare finală
1.980 RON
Data publicării
29.05.2018 14:49
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.