Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
xecutie lucrari de reparatii curente la imprejmuire gard din elemente prefabricate beton armat in c
- Număr anunț
- DA20384847
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- PROTENCO BAU PROFESIONAL SRL (CUI RO36023633)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.604,50 RON
- Valoare finală
- 48.604,50 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:33
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.