Ofertă acceptată Cumpărare directă

inregistrare sistematica pe sectoare cadastrale - 1972 buc

Număr anunț
DA20504799
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
Cosman Vasile-Alin - Cadastru, geodezie, cartografie (CUI 26315983)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.180 RON
Valoare atribuită
128.180 RON
Data publicării
04.06.2018 10:43
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.180 RON

din 128.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.