Ofertă refuzată Cumpărare directă

REALIZARE LUCRARI SISTEMATICE DE CADASTRU PE SECTOARE CADASTRALE

Număr anunț
DA20484526
Autoritate contractantă
Comuna Rafaila (CUI 16380780)
Furnizor / câștigător
PFA PAUN VALERICA (CUI 24940780)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.217,91 RON
Valoare finală
130.217,91 RON
Data publicării
30.05.2018 14:51
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.