Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vase, Papanicolau, Toluen, Lamele 24/50mm, Acid clorhidric, Alcool etilic, Balsam Canada, Cutie stoc
- Număr anunț
- DA20494539
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.714 RON
- Valoare atribuită
- 1.714,80 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:29
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.714,80 RON
din 1.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro