Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNI_SCAUN PLIANT CORDOBA
- Număr anunț
- DA20510350
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39111000-3 · Scaune (locuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,76 RON
- Valoare atribuită
- 32,76 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:38
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,76 RON
din 32,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro