Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA ZIMTATA 7.6X370 36300M763700C
- Număr anunț
- DA20506308
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39265000-7 · Agatatori si urechi de prindere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,18 RON
- Valoare atribuită
- 44,18 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:30
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,18 RON
din 44,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro