Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat

Număr anunț
DA20499644
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Furnizor / câștigător
EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL (CUI RO26016710)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.790 RON
Valoare atribuită
10.790 RON
Data publicării
31.05.2018 16:15
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.790 RON

din 10.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.