Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII MOTOCOASE SI ACHIZITIONARE MATERIALE CONSUMABILE

Număr anunț
DA20507203
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.496,56 RON
Valoare atribuită
2.496,56 RON
Data publicării
04.06.2018 11:58
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.496,56 RON

din 2.496,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.