Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE DE USI SI FERESTRE

Număr anunț
DA20498768
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
TERACON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39134547)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
31.05.2018 15:20
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.