Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spacer stack valva de comanda WS - 1,25

Număr anunț
DA20498083
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
H2O INTERNATIONAL SRL (CUI RO12037143)
Cod CPV
42955000-5 · Piese pentru utilaje de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021 RON
Valoare atribuită
1.021 RON
Data publicării
31.05.2018 14:45
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021 RON

din 1.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.